Přeskočit hlavičku a navigaci.
facebook www.rybnikhubertka.cz
Oáza nejen pro duši

Ubytování v chatové osadě u rybníka Kachlička

Ubytování Chata KachličkaBoňkov - Kachlička je rekreační oblast poblíž Humpolce a přiléhá k obci Skála na trase Humpolec - Havlíčkův Brod. Okolí dýchá krásou Českomoravské vysočiny s lesy bohatými na lesní plody. Nedaleká města mohou být cílem výletů za poznáním i zábavou.

Chata se nachází v chatové oblasti v blízkosti rekreačního střediska, kde jsou veřejně přístupná sportoviště. Chatky jsou od sebe odděleny lesem a je tím zajištěno dostatečné soukromí. Do objektu se vstupuje po několika schodech hlavním vchodem, který je orientovaný směrem k rybníku.

Předsíní (skříň), kde se nachází sociální zařízení (WC v rámci koupelny - sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, sušák, drátěné regálky, skříňka) se projde do obytné místnosti (krb, stůl, židle, TV, konferenční stolek, pohovka jako přistýlka, skříňka) a z ní do kuchyně (malá linka, lednice). Vedou odtud i dřevěné schody do podkroví k jedné velké ložnici (lůžka, skříňky, věšák, lampičky, zrcadlo). Vedlejším vchodem ze strany od příjezdové komunikace se vstupuje do sklepa, kde je umístěno čerpadlo na vodu a prostor lze používat jako příruční sklad. Venkovní prostor je zatravněná plocha ohraničená lesem. K dispozici je ohniště, plastový zahradní nábytek, ratanové zahradní posezení, přenosný gril, šipky. Na pozemku je vybudována zastřešená a uzamykatelná letní kuchyně s příručním skladem a výbavou pro vaření (malá linka, mikrovlnná trouba, plynový vařič, toastovač, rychlovarná konvice, nádobí, lednice) i posezení. Jen několik málo kroků je k rybníku.

Fotogalerie

STRAVOVÁNÍ

vlastní vybavená kuchyňka - malá linka, dřez, plynový 2vařič na PB láhev, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, toustovač, lednice 80 l, vybavená letní kuchyně mimo objekt

DOMÁCÍ ZVÍŘE

Povoleno.

KOUPÁNÍ

v místě rybník (100 m), aquapark Humpolec (5 km), koupaliště Pelhřimov (24 km), vodní ráj Jihlava (35 km)

LYŽOVÁNÍ

Křemešník (34 km)

Vysoká u Havlíčkova Brodu (20km)

Skia areál Šacberk u Jihlavy (22km)

VÝLETY

Lipnice nad Sázavou, Jihlava, Pelhřimov, hrad Kámen, zřícenina Orlík, rozhledna Křemešník
svatá studánka v místě, muzeum G. Mahlera v Kališti, muzeum Járy Cimrmana Humpolec, muzeum kuriozit Pelhřimov, zámeček Herálec

ENERGIE

El. energie se hradí na místě dle skutečné spotřeby.

Najděte si cestu na mapě

Provozní doba  

Zavřeno, na jaře se 
na všechny těšíme.

 

 

Sponzorované odkazy

Radio Samson

 

 

 

 

 

 

 

Utopenci

Recept na nejlepší utopence jaký jsme kdy našli.

Catering Praha

Vyzkoušejte naší jedinečnou live-cookig show s vařením přímo na místě.

Plynový gril

Na ryby i na ostatní masa - vyšší výkon, lepší chuť, snadnější obsluha

Autopůjčovna Praha

Automobily k pronájmu v centru Prahy za nejlepší ceny na trhu.

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou, inzerce ZDARMA a bez registrace


© 2011 | ARR | Created by www.mmiracky.cz