Přeskočit hlavičku a navigaci.
facebook www.rybnikhubertka.cz
Oáza nejen pro duši

Ubytování v chatové osadě u rybníka Kachlička

Ubytování Chata KachličkaBoňkov - Kachlička je rekreační oblast poblíž Humpolce a přiléhá k obci Skála na trase Humpolec - Havlíčkův Brod. Okolí dýchá krásou Českomoravské vysočiny s lesy bohatými na lesní plody. Nedaleká města mohou být cílem výletů za poznáním i zábavou.

Chata se nachází v chatové oblasti v blízkosti rekreačního střediska, kde jsou veřejně přístupná sportoviště. Chatky jsou od sebe odděleny lesem a je tím zajištěno dostatečné soukromí. Do objektu se vstupuje po několika schodech hlavním vchodem, který je orientovaný směrem k rybníku.

Předsíní (skříň), kde se nachází sociální zařízení (WC v rámci koupelny - sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, sušák, drátěné regálky, skříňka) se projde do obytné místnosti (krb, stůl, židle, TV, konferenční stolek, pohovka jako přistýlka, skříňka) a z ní do kuchyně (malá linka, lednice). Vedou odtud i dřevěné schody do podkroví k jedné velké ložnici (lůžka, skříňky, věšák, lampičky, zrcadlo). Vedlejším vchodem ze strany od příjezdové komunikace se vstupuje do sklepa, kde je umístěno čerpadlo na vodu a prostor lze používat jako příruční sklad. Venkovní prostor je zatravněná plocha ohraničená lesem. K dispozici je ohniště, plastový zahradní nábytek, ratanové zahradní posezení, přenosný gril, šipky. Na pozemku je vybudována zastřešená a uzamykatelná letní kuchyně s příručním skladem a výbavou pro vaření (malá linka, mikrovlnná trouba, plynový vařič, toastovač, rychlovarná konvice, nádobí, lednice) i posezení. Jen několik málo kroků je k rybníku.

Fotogalerie

STRAVOVÁNÍ

vlastní vybavená kuchyňka - malá linka, dřez, plynový 2vařič na PB láhev, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, toustovač, lednice 80 l, vybavená letní kuchyně mimo objekt

DOMÁCÍ ZVÍŘE

Povoleno.

KOUPÁNÍ

v místě rybník (100 m), aquapark Humpolec (5 km), koupaliště Pelhřimov (24 km), vodní ráj Jihlava (35 km)

LYŽOVÁNÍ

Křemešník (34 km)

Vysoká u Havlíčkova Brodu (20km)

Skia areál Šacberk u Jihlavy (22km)

VÝLETY

Lipnice nad Sázavou, Jihlava, Pelhřimov, hrad Kámen, zřícenina Orlík, rozhledna Křemešník
svatá studánka v místě, muzeum G. Mahlera v Kališti, muzeum Járy Cimrmana Humpolec, muzeum kuriozit Pelhřimov, zámeček Herálec

ENERGIE

El. energie se hradí na místě dle skutečné spotřeby.

Najděte si cestu na mapě

Provozní doba  

PO - ČT – zavřeno

PA – 14:00 – 00:00

SO – 10:00 – 00:00

NE – 10:00 - 21:00

 

 

Sponzorované odkazy

Radio Samson

 

 

 

 

 

 

 

Utopenci

Recept na nejlepší utopence jaký jsme kdy našli.

Catering Praha

Vyzkoušejte naší jedinečnou live-cookig show s vařením přímo na místě.

Plynový gril

Na ryby i na ostatní masa - vyšší výkon, lepší chuť, snadnější obsluha

Hry internetové

Online hry.

Autopůjčovna Praha

Automobily k pronájmu v centru Prahy za nejlepší ceny na trhu.


© 2011 | ARR | Created by www.mmiracky.cz