Přeskočit hlavičku a navigaci.
facebook www.rybnikhubertka.cz
Oáza nejen pro duši

Soukromý rybářský revír Hubertka

Jméno celému areálu dal rybník a bývalá myslivecká chata mezi obcemi Květnov a Okrouhlička uprostřed přírody Vysočiny. Díky cca 8 km od Havlíčkova Brodu a cca 12 km od exitu 112 dálnice D1 Jihlava - Pávov, je tak snadno dostupná nejen pro motorová vozidla, ale i cyklisty nebo pěší.

Soukromý rybářský revír s rybníkem o rozloze 1 ha, který byl založen roku 1960 prošel v roce 2007 kompletní rekonstrukcí. Došlo k vyčištění dna rybníka a následně proběhlo kvalitní zarybnění. Hloubka rybníka se pohybuje v rozmezí 1m – 5,5m (u hráze).

Hlavní lovenou rybou v tomto soukromém rybářském revíru je kapr, lín, siven, pstruh a candát. V našem revíru se nachazí jak standardní velikosti těchto ryb, tak také trofejní kusy. Další potřebné informace k lovu ryb získáte na stránce s povolenkami pro sportovní rybolov. Kolem rybníka je pro rybáře připraveno cca 20 míst k sezení. K většině těchto míst je možné zajet automobilem, který je však po vyložení rybářského náčiní nutné přeparkovat.

Zejména pro rybáře, kteří chtějí zůstat na našem soukromém rybářském revíru více dní a strávit tak svou dovolenou na rybách, je připraveno ubytování pro rybáře v chatkách, karavanech nebo stanech.

Chata funguje nejen pro rybáře jako restaurace s teplou kuchyní po celý týden. Od jara do podzima je místem, kde se o víkendech pořádají různé společenské akce, hudební vystoupení především ve stylu country a také připravují gastronomické speciality. Podívejte se na program nejbližších akcí, jistě vás něco zaujme.

Specialitou naší kuchyně je nejen příprava pokrmů pomocí unikátních směsí balkánského koření, ale také skutečnost, že všechna jídla jsou kompletně připravována přímo před vašima očima. U nás skutečně víte, co jíte.

V naší nabídce jsem mysleli i na zábavu pro nejmenší v podobě zoo koutku, houpaček a pískoviště.

Často používaná fráze "cyklisté vítáni" pro nás není jenom klišé. To dokazuje množství cyklistů, pro které je ve všední i víkendové dny Hubertka častým místem pro doplnění sil.

Navštivte nás, budeme se těšit!

Provozní doba  

Otevírací doba:
ZAVŘENO

Otevíráme:
27.4.2018 od 14:00 hodin. 

Květen: po - čt
14:00 - 
21:00 

Sponzorované odkazy

 

 

 

 

 

 

 

 

Catering Praha

Vyzkoušejte naší jedinečnou live-cookig show s vařením přímo na místě.

Plynový gril

Na ryby i na ostatní masa - vyšší výkon, lepší chuť, snadnější obsluha

BIGinzerce - inzerce,bazar

600 000 inzerátů s fotkou, inzerce ZDARMA a bez registrace


© 2011 | ARR | Created by www.mmiracky.cz